Bu Ülke İçin Yeminimiz Var, Vazgeçilmez

Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan erken seçim tarihi olan 24 Haziran 2018’i bir basın toplantısı ile duyurup cümle aleme tebliğ ve ilan etmiştir. Doğrusu budur,olması gereken budur,Türkiye’nin önü açılmış,Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçilebilmesi için demokratik yol haritası belli olmuştur.

Türkiye’nin iç ve dış odaklı pek çok meselesi, üstesinden gelinmesi şart olan pek çok meşguliyeti vardır. Bunun için sandığa müracaat, millet iradesini harekete geçirmek büyük bir mecburiyettir. Yapılan, yapılması gereken de budur. Sandıktan korkmak, seçimden kaygılanmak, demokrasinin erdemlerinden çekinmek sakat bir mantık, sakıncalı bir bakış, suçlu bir yaklaşımdır. Türkiye çok cepheden saldırı ve kuşatmaya uğramışken demokrasinin imkanlarına başvuru meşru, makul, muvafık bir davranıştır.

24 Haziran 2018 Pazar Günü; cumhurun dirilişine, Cumhuriyet’in doğruluşuna, Türk milletinin devasa seçimine sahne olacaktır. Geldiğimiz bu aşamada Türkiye kazanacak, istikbalimiz parlayacak, istiklal haklarımız bizzat Türk milleti tarafından güvenceye alınacaktır.Seçim kararının milletimize, ülkemize, demokrasimize, başta ”Cumhur İttifakı”nın üyeleri olan MHP,AKP ve BBP olmak üzere bütün siyasi partilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza değerlendirmelerinden, sağduyu ve olgun tavrından dolayı şükranlarımı iletiyorum.

Türkiye’nin modern dünyanın süpergücü olma yolundaki hareketlerini sindiremeyenler ayaklanmış ve erken seçime gölge düşürmeye çalışmışlardır.Bilinmelidir ki Türk-İslam kültürü ile yoğrulan bu coğrafyanın asil evlatları üzerlerine düşen görevi yapacak,atalarından aldıkları emaneti,milletlerine,dillerine,kültürlerine yakışır şekilde en yükseğe çıkaracaklardır.

Atalarından aldıkları kan,örf,anane ve eğitim bunu gerektirmektedir.

2018-2023-2053-2071 hedeflerine durmadan,tam gaz ileri,ilerlemenin tam zamanıdır

Vazgeçilmez bir yeminimiz var;ve vazgeçmeyeceğiz.

Size 16 Nisan sürecini hatırlatacak bir ezgi ile veda etmek istedim,sağlıcakla kalın.Sağlıklı,mutlu iyi günler dilerim.

devlet bahçeli erdoğan ile ilgili görsel sonucu

Unutulmamalıdır ki;”Lidere sadakat şerefimizdir…”

Memleket sevdalıları bu süreçte hep beraber davaya sahip çıkmalıyız.Birbirimizin yaptığı çalışmalara destek çıkmalıyız.Mesela bu yazıyı paylaşarak daha fazla insanı bilinçlendirebiliriz…

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s